Casa Temporada Na Praia
| Δωρεάν Wi-Fi Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους | Ιδιωτική παραλία Παραλία | Αθλητικές δραστηριότητες Κατάδυση Ψάρεμα |
| Χώρος για μη καπνιστές Δωμάτια μη καπνιστών | Κατοικίδια Επιτρέπονται κατοικίδια |
Η Casa Temporada Na Praia Ubatuba με 3 υπνοδωμάτια απέχει 4 χλμ. από το Gruta Que Chora και παρέχει πρόσβαση σε διάφορα τουριστικά σημεία της περιοχής.
Η παραλία βρίσκεται σε απόσταση περίπου 25 λεπτών με τα πόδια και η παραλία Domingas Dias απέχει σχεδόν 10 λεπτά οδικώς από τη βίλα με 2 μπάνια. Η Παραλία Πράια Βερμέλια ντο Σουλ βρίσκεται σε απόσταση περίπου 3 χλμ.
Η Casa Temporada Na Praia προσφέρει θέα στον κήπο από τα παράθυρα. Η παραθεριστική κατοικία διαθέτει μπάνιο με ξεχωριστή τουαλέτα και ντους.
Για αυτοεξυπηρέτηση διατίθεται πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φρυγανιέρα και φούρνο. Οι επισκέπτες μπορούν να γευματίσουν στο Carne De Sol Maria Bonita, που είναι σε απόσταση 16 λεπτών με τα πόδια.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Ruins of the Pond4,9 χλμ.
- Praia Vermelha do Sul3,2 χλμ.
- Cachoeira das Ruinas4,6 χλμ.
- Poco das Andorinhas Waterfall4,7 χλμ.
- Παραλία Costa3,6 χλμ.
- Παραλία Brava da Fortaleza4,2 χλμ.
- Παραλία Brava do Sul2,5 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Περιφερειακό Αεροδρόμιο Sao Jose dos Campos116 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Δωμάτια μη καπνιστών
- Δωρεάν Wi-Fi σε κοινόχρηστους χώρους
- Χώρος στάθμευσης
- Επιτρέπονται κατοικίδια
Γεύματα και ποτά
- Κουζινικά είδη
- Τραπεζαρία εξωτερικού χώρου
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Παραλία
- Ομπρέλες θαλάσσης
- Κήπος
- Παροχές BBQ
- Κατάδυση
- Ψάρεμα
Στο δωμάτιο
- Καθιστικό
- Αίθριο
- Ταράτσα
- Τραπέζι φαγητού
- Πλυντήριο ρούχων
- LCD TV
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- ❓
Πού μπορώ να αφήνω το αυτοκινητό μου όσο διαμένω σε η Casa Temporada Na Praia;
Οι πελάτες της η Casa Temporada Na Praia μπορούν να παρκάρουν σε ιδιωτικός χώρος στάθμευσης. - ❓
Πόσο κάνει ένα βράδυ διαμονής σε η Casa Temporada Na Praia;
Το κόστος διαμονής σε η Casa Temporada Na Praia αποτελεί 43$. Για περισσότερες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το κατάλυμα. - ❓
Επιτρέπεται να φέρουμε κατοικίδια σε η Casa Temporada Na Praia;
Οι πελάτες της η Casa Temporada Na Praia είναι καλοδεχούμενοι με το κατοικίδιο ζώο τους.